Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka

4. 9. 2008

 Pro případ, že by si někdo nevšimnul vloženého příspěvku u "Kalendáře závodů 2008 ", tak ho zde v aktualitách zveřejňuji.

Zapsal : Zdeněk


 

U účtu www.cyklozopy.estranky.cz byl k příspěvku "Kalendář závodů 2008" přidán nový komentář.

 

Jméno návštěvníka:

 

                       Jarek Vašut

 

 

Nadpis komentáře: 

                   Pozvánka

 

 

Text komentáře:

 

 

Žopáci,
máte krásné webovky! Váš kalendář závodů si dovolím obohatit touto cestou pozvánkou na komorní, nezávodní Příborskou pedál šou, která se uskuteční v termínu

12 - 14. 09. 2008 s následujícím programem:

 

  - příjezd (cca 15:00), ubytování, malá vyjížďka, grilování, košt vína a burčáku ...

 

 So - program rozdělen zvlášť pro sporťáky (vede R. Kalabus), kteří se zúčastní akce \"Odřivousův pohár HK\" v nedalekém Bílovci a kafíčkáře (vede J. Vašut). Propojení obou skupin v průběhu dne není vyloučeno a je pravděpodobné.V podvečer proběhne bleskový turnaj v minigolfu. Následovat bude grilování, vyhodnocení minigolfu, chvilka poezie ... 

 

 Ne - po společné snídani bude focení, loučení a odjezd domů ...

 

Ostatní informace:

 naši základnou bude sportovní areál v obci Albrechtičky (CHKO Poodří), cena ubytování je cca 140,- Kč noc, stravování vlastní, kuchyňka k dispozici, ohniště a sportoviště taktéž, obchod a hospůdka v místě, doprava je možná autem - vlakem - letadle - kolmo, kapacita ubytování je dostatečná, ale pro zdárný průběh akce bude účast vhodné potvrdit do 10. 09. 2008 na adresu         jvasut@iol.cz .

 Případné dotazy zodpovím na telefonu    776 713 302.Zastoupení Vašich pěkných dresů v našem pohodovém minipelotonu je velmi vítané.

                             Zdraví       

                                                  Jarek Vašut

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář