Stanion Hostýnská 50ka 2023

6. 8. 2023
Další závody jsou za námi.
Tentokrát jsme se v sobotu 5. srpna 2023 rozjeli do Bystřice pod Hostýnem na "Hostýnskou 50ku".
Počasí letos tomuto závodu až tak moc nepřálo, ale jak z nebe nepadají kroupy o velikosti tenisových míčků, tak se nenecháme zastrašit. Nejsme přece z cukru!! (Někteří vlastně malinko ano)
Zatímco přihlášení Filípek s Matýskem dávali přednost vyhřátým peřinám, Viktorka stála v 9 hodin odhodlaně u startovní čáry a po zaznění "výstřelu" se rozjela na trať. Do cíle dojela na 5. místě. O pár desítek minut později, se se stejným odhodláním porazit co nejvíc závodnic, vydala na trať také Adrianka, která do cíle dojela na 9. místě.
Odpoledne, přesně ve 13 hodin, odstartoval z Masarykova náměstí hlavní závod, kdy se na trať rozjelo 189 cyklistů, včetně Miry a Davida.
Mira dojel do cíle v čase 2:42:26 hodin na celkovém 161. místě a ve své kategorii M6 obsadil 6. místo.
David projel cílovou čarou v čase 2:18:30 hodin na celkovém 104. místě a ve své kategorii M1 na 21. místě.