Jdi na obsah Jdi na menu

Karlovský Pepi maraton

30. 5. 2010

Velké Karlovice se staly v sobotu 29. května 2010 dějištěm úvodního závodu zbrusu nového mezinárodního seriálu MTB závodů horských kol Valašskopovážské série pod názvem

Karlovský Pepi maraton,

Závodů se aktivně zúčastnila Soňa na kratší 40-ti kilometrové trase a David na delší 50-tce s převýšením 1615 metrů.
Doprovod tvořili Petr s Martinem a Broňa se Zdeňkem.

Soňa na kratší trase strávila 2 : 11 : 48,3 hodin a obsadila celkovou pátou příčku ze 28 startujících a ve své kategorii Ženy II dojela na 2.místě z osmi žen.

David obsadil celkové 71. místo ze 184 přihlášených na delší trasu a z 15-cti juniorů skončil na 5. místě.
Na těžké a kopcovité trati strávil 2 : 47 : 35,5 hodiny, což bylo přibližně o 45 minut více než potřeboval na objetí trasy Karlovského Pepi maratonu celkový vítěz Karel Hartl a o 35 minut více než vítězný junior Bedřich Černobila.

Zapsal : Zdeněk