Jdi na obsah Jdi na menu

Chropyně 09

1. 6. 2009

V neděli 31. května 2009 uspořádal oddíl Cyklosportu V+P Chropyně v rámci Hanáckých slavností závody pro děti a mládež. Součástí oslav byl také sraz a výstava auto i moto veteránů, kterou jsme si se zájmem prohlédli.

Obrazek

I když počasí této akci zrovna moc nepřálo, přesto se zde sešla spousta závoduchtivé mládeže a jejich doprovodů.

CYKLO ŽOPY zde mělo zastoupení pouze v nejstarší kategorii

D - chlapci 13 - 15 let, ve které startoval David. Doprovod mu dělala Broňa se Zdeňkem.

Obrazek

Na kluky čekalo 7 okruhů kolem Městského úřadu, k rybníku a přilehlém parku. V každém kole nechyběl ani náročný výjezd schodů. Ty se daly vyběhnout nebo vyjet po připravených deskách, které ovšem byly v deštivém počasí dost kluzké.

Obrazek

Obrazek

Po startu jel David na třetím místě, ale již při průjezdu branou do druhého kola projížděl na vedoucí pozici.

Tuto si ohlídal a navíc každým kolem zvyšoval náskok nad svými soupeři a tak tento závod s přehledem vyhrál.

Obrazek

Po projetí cílem byl pochválen speakrem Pavlem Mrázkem,

který s ním udělal krátké interviu

a všimly si  ho i objektivy přítomných fotografů,

kteří si se zájmem nafotily také detaily našeho dresu.

Obrazek

Po krátké přestávce následovalo vyhlašování vítězů.

Byl to pěkný pohled na náš dres  na nejvyšším stupínku.

Obrazek

Obrazek

V tombole se na Davida také usmálo štěstí. Jeho číslo vyhrálo cyklistickou přilbu.

Tato mírně deštivá neděle byla pro nás úspěšná a tak nezbývá než věřit a doufat, že příští rok v Chropyni nebude dres

s logem CYKLO ŽOPY chybět a najdou se Davidovi nástupci, protože ten již zde nebude mít kategorii.